Superior 48" LINEAR OUTDOOR GAS FIREPLACE INSERT / SINGLE SIDED OR SEE THROUGH / VENT-FREE ODLVF48ZEN WITH FREE HAND HELD REMOTE
CALL FOR HUGE DISCOUNTS WE WILL BEAT ANY PRICE 562-755-7520
Superior VRE4600 SERIES GLASS MEDIA
Superior VRE4600 SERIES Remote
1. FIREPLACE SIZE
2. FIREPLACE FUEL TYPE
3. FIREPLACE LOCATION
4. SEE THROUGH FIREPLACES
Qty
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Product Description
CALL FOR HUGE DISCOUNTS
WE WILL BEAT ANY PRICE
 UNLIMITED MULTIPLE ITEMS SHIPPED FREE!
CALL MIKE FOR EXPERT HELP NOW!
WE STOCK EVERY ITEM SUPERIOR MAKES!
Light up outdoor living with the
Features
  • Available in 36”, 48”, 60” and 72” linear configurations